שלום אורח
כניסה

ויקי מערכת שעות שחף

RSS

ניווט

חיפוש
»

PoweredBy

שלבים ליצירת אתר או אפליקציית תלמיד/ מורה חינמית

RSS
עודכן ב 28/01/2021 13:18 על ידי רבקה בקטגוריה כללי
חברת שחף מעניקה בחינם אתר אינטרנט או אפליקציה (למורים ותלמידים) שניתן להציג את מערכת השעות, שינויים(שינוי מערכת, מבחנים, אירועים) והודעות כלליות.

שלבים ליצירת האתר

1. יצירת אתר

ראשית יש לוודא שקיים לבית הספר אתר. יש ללחוץ על לשונית אינטרנט-הגדרות תקשורת-יבוא כתובת
תמונה


(במקרה שלא קיים כתובת אתר יש לפנות למוקד תמיכת שחף ליצירת אתר עבור בית הספר)2. הגדרת תוכן אתר/אפליקציה

יש ללחוץ על לשונית אינטרנט- הגדרות אתר ומסך
תמונהניתן להגדיר תוכן שונה לאתר, מסך ואפליקציה בהגדרות יש לסמן את התוכן שרוצים להציג: מערכת שעות, שינויים, אירועים, מבחנים, לוח אירועים, זמני שיעורים ועוד. לאחר ביצוע הפעולה יש ללחוץ על כפתור "שמור"


תמונהעל מנת שייצגו שינויי המערכת (מילוי מקום, אירועים וכו') יש ללמוד את "ניהול השוטף" בשחף ולעדכן שינויים בהתאם בתוך מערכת השעות. לקבלת הסבר נרחב יש לצפות בסרטון:

https://vc.mashov.info/playback/presentation/2.0/playback.html?meetingId=c440f2f7e8cc4bae9c2c62362278975f3860d0e8-1603180225216

3. יצוא מערכות ושינויים לאתר

יש ללחוץ על לשונית אינטרנט- יצוא מערכות לאתר פעולה זו מייצא את הנתונים לאתר, אפליקציות ומסכים. כל שינוי שרוצים להציג באתר יש לבצע פעולת "יצוא לאתר" כתובת אתר אינטרנט ניתן לראותו בפעולת יצוא לאתר (ניתן להטמיע את אתר במערכת השעות באתר בית הספר).4. הורדה ושימוש באפליקציות

מורה יכול לצפות באפליקציה רק באמצעות שם משתמש וסיסמא לכן יש ללחוץ בתוכנת שחף על לשונית אינטרנט- שליחת קוד אפליקציה (נשלח לכל מורה במייל שם וסיסמא לשימוש באפליקציה) לאחר השליחה יש לבקש מהמורים להוריד מחנות האפליקציות בסמארטפון אפליקציה בשם "שחף מערכת מורה"
תמונהלתלמידים אין צורך להיכנס באמצעות שם וסיסמא לפיכך רק לבקש מהתלמידים להוריד אפליקציה "שחף מערכת שעות"
תמונה